Gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami gimnastyki artystycznej
(6-11 lat)

zajecia z elementami gimnastyki artystycznej 1 - Gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami gimnastyki artystycznej<br />(6-11 lat)

Ten rodzaj zajęć poza ogólną poprawą sprawności fizycznej uczestników pozwala także kształtować prawidłową postawę ciała. Głównym celem gimnastyki artystycznej jest harmonijny rozwój sprawności ogólnej dziecka oraz wzmocnienie jego mięśni. W tego rodzaju zajęciach w studio Regimis wykorzystujemy liczne przybory: piłki, wstążki, obręcze, skakanki, a przy ich pomocy uczestnicy zajęć przygotowują krótkie układy gimnastyczno-akrobatyczne.

Gimnastyka artystyczna prowadzona jest również przy muzyce, a ćwiczenia są tak ułożone, by wpływać na prawidłową postawę i elastyczność mięśni. Jest to doskonały sposób na rozwijanie i kształtowanie poczucia rytmu oraz wrażliwości u najmłodszych i tych trochę starszych. Poza tym na tych zajęciach ich uczestnicy poznają także podstawowe elementy gimnastyczne, takie jak: stanie na rękach, przerzuty bokiem, przewroty w przód i w tył, czy salto. Oferta skierowana jest dla dzieci z Łodzi i okolic, zainteresowanych zajęciami gimnastycznymi z elementami taneczno-akrobatycznymi.

Każdy z uczestników otrzymuje firmową koszulkę Regimis🙂
Czekamy na Was!