Zajęcia gimnastyczne

skoki na trampolinie

Grupy elitarne
– skoki na trampolinie

Oferta skierowana jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 18 lat, które uwielbiają skoki na trampolinie. Chętni uczestnicy przynależą do tzw. Grupy Elitarnej, która objęta jest trzymiesięcznym specjalistycznym programem szkolenia skoków na trampolinie. Jest to grupa zamknięta, licząca od 4 do 8 osób. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu (24 treningi po 1h). Zamknięte, małe grupy oraz specjalistyczny program ma na celu zwiększenie efektywności nauczania skoków na trampolinie i wykonywania trudniejszych elementów akrobatycznych, które wybiegają poza podstawowy program nauczania.

Grupy elitarne
– skoki na trampolinie i ścieżce akrobatycznej

Oferta skierowana jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 18 lat, które uwielbiają skoki na trampolinie i ścieżce akrobatycznej. Chętni uczestnicy przynależą do tzw. Grupy Elitarnej, która objęta jest trzymiesięcznym specjalistycznym programem szkolenia skoków na trampolinie i ścieżce. Jest to grupa zamknięta, licząca od 4 do 8 osób. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu (24 treningi po 1,5h). Zamknięte, małe grupy oraz specjalistyczny program ma na celu zwiększenie efektywności nauczania skoków na trampolinie i wykonywania trudniejszych elementów akrobatycznych na ścieżce, które wybiegają poza podstawowy program nauczania.

zajęcia dla dzieci

Grupy naborowe

W naszych studiach Regimis i Elite Gym w Łodzi stawiamy na naukę w małych grupach elitarnych. Dlatego utworzyliśmy nowe grupy naborowe, do których mogą dołączyć wszyscy chętni. Są to zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 18 lat. Chętni uczestnicy przynależą do tzw. Grupy naborowej, która objęta jest kursem przygotowującym do dołączenia do Grupy Elitarnej. Jest to grupa zamknięta, licząca maksymalnie 10 osób. Treningi odbywają się raz bądź dwa razy w tygodniu (12/24 treningi).

Zajęcia ogólnorozwojowe

W prowadzeniu tego rodzaju zajęć w studio Regimis/Elite Gym w Łodzi wykorzystujemy tory przeszkód, drabinki, ścieżki akrobatyczne oraz trampoliny. Uprawiając gimnastykę pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej i instruktorskiej, uczestnicy zajęć rozwijają swoją sprawność, gibkość,szybkość, a także siłę i wytrzymałość. Ten rodzaj zajęć poza ogólną poprawą sprawności fizycznej uczestników pozwala także kształtować prawidłową postawę ciała. Głównym celem gimnastyki ogólnorozwojowej jest harmonijny rozwój sprawności ogólnej dziecka oraz wzmocnienie jego mięśni.

zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci
zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne

Jeśli są Państwo zainteresowani spotkaniem z profesjonalną kadrą, która indywidualnie do potrzeb klienta ułoży trening sportowy Studio Regimis/Elite Gym serdecznie zapraszają. Podczas zajęć mogą Państwo ćwiczyć pod okiem trenerów i instruktorów, poszerzając swoją wiedzę oraz umiejętności sportowe.

Zajęcia dla dorosłych

Gimnastyka sportowa w Studio Regimis i Elite Gym w Łodzi to nie tylko zajęcia dla dzieci. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo również zajęcia dla osób dorosłych. Dzięki świetnie wyposażonej sali sportowej, jaką oferuje nam Łódź, możemy prowadzić zajęcia dla osób w każdym wieku. Jeśli są Państwo zainteresowani spotkaniem z profesjonalną kadrą, która indywidualnie do potrzeb klienta ułoży trening sportowy, to trafili Państwo doskonale. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

zajęcia dla dorosłych