Aktualności

Nowy sezon 2021/22 będzie pod wieloma względami wyjątkowy i zupełnie inny od poprzednich. Przede wszystkim w tym roku obchodzimy 10-lecie naszej firmy Regimis, która zajmuje się szeroko pojętą gimnastyką dla dzieci. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że tak długo jesteśmy z Wami i tworzymy centrum zajęć sportowych w Łodzi. Gimnastyka sportowa, artystyczna i akrobatyka to nasza pasja, z którą dzieliliśmy się przez ten cały czas z Państwem. Kilkoro z uczestników naszych zajęć dołączyło do naszej kadry – z czego jesteśmy bardzo dumni.

Otwierając pierwszy obiekt sportowy, nie oczekiwaliśmy, że po 10 latach będziemy mieli jeszcze dwie inne sale w Łodzi, a gimnastyka sportowa, akrobatyka będzie cieszyła się tak dużym zainteresowaniem wśród łodzian, choć nie tylko. Na tym nie kończymy, chcemy być jeszcze bliżej Was, dlatego otwieramy kolejny obiekt na Bałutach – przy ul. Żubardzkiej 26. Zajęcia będziemy prowadzić od poniedziałku do soboty, zapraszamy dzieci od 3 lat, młodzież i dorosłych. Prowadzimy naukę od podstaw – na zajęciach ogólnorozwojowych, poprzez grupy naborowe, na Grupach Elitarnych, w których są trudniejsze i bardziej złożone elementy akrobatyczne, kończąc.

Skoro jest to jubileuszowy sezon, to nie poprzestaliśmy tylko na otwarciu nowego obiektu. Postanowiliśmy pójść kolejny krok w przód i stworzyć markę Premium – Elite Gym. Do podjęcia tej decyzji dojrzewaliśmy bardzo długo, latami zdobywaliśmy doświadczenie, inwestowaliśmy w najwyższej jakości sprzęt i tak oto w 10-lecie firmy postanowiliśmy przekształcić dwa obiekty Regimis (przy ul. Morgowej 12 i Karpackiej 61) w Elite Gym. Stawiamy na najwyższe standardy pod względem prowadzenia treningów, jak i na profesjonalny sprzęt. Wiemy, że te aspekty mają największy wpływ na osiąganie jak najlepszych efektów u naszych podopiecznych. Gimnastyka jest podstawą w większości uprawianych sportów – ta myśl zawsze nam przyświeca.

W Elite Gym zmieniamy formę prowadzenia zajęć, tutaj treningi będą opierały się na skokach na trampolinach. Dzięki tej metodzie uczestnicy opanowują trudne elementy akrobatyczne w szybszy i łatwiejszy sposób, a nauka staje się dużo przyjemniejsza.

Zajęciom w Studio Regimis/Elite Gym towarzyszy pełna asekuracja oraz profesjonalna opieka trenera. Wiemy, że oddają nam Państwo tych, którzy są dla Was najważniejsi – Wasze dzieci, dlatego w każdego rodzaju zajęciach ich bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu!

Regimis i Elite Gym w Łodzi zapraszają na nowy sezon!

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
1 day ago
REGIMIS

... Zobacz więcejZobacz mniej

7 days ago
REGIMIS

⭐Zakończenie sezonu ⭐
⭐Grafik wakacyjny⭐

To już ostatnie dni tego sezonu❗z jednej strony jesteśmy szczęśliwi, bo to już wakacje 🌞, ale z drugiej strony jest nam smutno, gdyż z większością z Was spotkamy się dopiero za 2 miesiące 🥹.

Chcielibyśmy Wam podziękować za wspólne treningi oraz spędzony razem czas - było super! ☺️

⚠️ Kwestia organizacyjna:
🔸Ostatni trening na Karpackiej oraz Żubardzkiej odbędzie się w sobotę 25.06.
🔸Ostatni trening na Małachowskiego odbędzie się w poniedziałek 27.06.
🔸Ostatni trening na Stawowej odbędzie się w piątek 24.06.

🔹Na Stawowej w okresie wakacji będziemy prowadzić zajęcia:
- od 27.06 do 15.07 we wtorki, środy oraz czwartki w godzinach: 16:00 (dzieci 3-5 lat) i 17:00 (dzieci 6-12 lat).
- od 01.08 do 31.08 we wtorki, środy i czwartki w godzinach 16:00 (dzieci 3-5 lat) i 17:00 (dzieci 6-12 lat).

⚠️ W okresie od 18.07 do 29.07 obiekty Elite Gym by Regimis będą zamknięte, w tym okresie jedynie skontaktować się z nami będą mogli Państwo mailowo: biuro@regimis.pl 🙃
... Zobacz więcejZobacz mniej

⭐Zakończenie sezonu ⭐⭐Grafik wakacyjny⭐ To już ostatnie dni tego sezonu❗z jednej strony jesteśmy szczęśliwi, bo to już wakacje 🌞, ale z drugiej strony jest nam smutno, gdyż z większością z Was spotkamy się dopiero za 2 miesiące 🥹. Chcielibyśmy Wam podziękować za wspólne treningi oraz spędzony razem czas - było super! ☺️ ⚠️ Kwestia organizacyjna:🔸Ostatni trening na Karpackiej oraz Żubardzkiej odbędzie się w sobotę 25.06.🔸Ostatni trening na Małachowskiego odbędzie się w poniedziałek 27.06.🔸Ostatni trening na Stawowej odbędzie się w piątek 24.06. 🔹Na Stawowej w okresie wakacji będziemy prowadzić zajęcia:- od 27.06 do 15.07 we wtorki, środy oraz czwartki w godzinach: 16:00 (dzieci 3-5 lat) i 17:00 (dzieci 6-12 lat).- od 01.08 do 31.08 we wtorki, środy i czwartki w godzinach 16:00 (dzieci 3-5 lat) i 17:00 (dzieci 6-12 lat). ⚠️ W okresie od 18.07 do 29.07 obiekty Elite Gym by Regimis będą zamknięte, w tym okresie jedynie skontaktować się z nami będą mogli Państwo mailowo: biuro@regimis.pl 🙃

Skomentuj na Facebooku

HeJ Będą fotki z pół koloni ?

Jeśli zmieniacie godziny zajęć to informujcie o tym rodzicow. Nie wszyscy śledzą posty na FB.. Częsc grupy ze stawowej dotarła dziś na 17:30...

View more comments

2 weeks ago
REGIMIS

⚠️ Ważna informacja ❗
W czwartek 16.06 wszystkie nasze lokalizacje będą zamknięte ✖️.
✅ W piątek i sobotę zajęcia odbywają się zgodnie z grafikiem na salach przy ul. Karpackiej 61 oraz Żubardzkiej 26📍.
✖️ Zajęć w piątek nie będzie przy ul. Stawowej 28📍.
... Zobacz więcejZobacz mniej

⚠️ Ważna informacja ❗W czwartek 16.06 wszystkie nasze lokalizacje będą zamknięte ✖️.✅ W piątek i sobotę zajęcia odbywają się zgodnie z grafikiem na salach przy ul. Karpackiej 61 oraz Żubardzkiej 26📍.✖️ Zajęć w piątek nie będzie przy ul. Stawowej 28📍.
2 weeks ago
REGIMIS

Jak minął Wam weekend ❓ 🤔
Bo nam bardzo owocnie i pracowicie 🙃. Mieliśmy przyjemność wraz z MOSiRem zorganizować Dzień Lata🌞.
Był to fantastycznie spędzony czas z chętnymi do ćwiczeń dziećmi 🤸‍♂️👦👧.
Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy promować gimnastykę na tak dużym wydarzeniu 🎉🤸‍♂️.
A może ktoś z Was był w sobotę na Stawach Stefańskiego❓🤔
Podzielcie się swoimi wrażeniami 🙃.
... Zobacz więcejZobacz mniej

Jak minął Wam weekend ❓ 🤔Bo nam bardzo owocnie i pracowicie 🙃. Mieliśmy przyjemność wraz z MOSiRem zorganizować Dzień Lata🌞.Był to fantastycznie spędzony czas z chętnymi do ćwiczeń dziećmi 🤸‍♂️👦👧. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy promować gimnastykę na tak dużym wydarzeniu 🎉🤸‍♂️.A może ktoś z Was był w sobotę na Stawach Stefańskiego❓🤔Podzielcie się swoimi wrażeniami 🙃.

Skomentuj na Facebooku

#UlicaŻywiołów tam była😀😀😀. To był cudowny dzień, uśmiechów dzieci było całe mnóstwo😀. Za rok powtórzymy? My z wielką przyjemnością.

View more comments

4 weeks ago
REGIMIS

Dziś jeden z fajniejszych dni w roku - Dzień Dziecka❗🧒
W tym wyjątkowym dniu cały zespół Elite Gym by Regimis życzy Wam wiecznego uśmiechu, pozytywnej energii i samych sukcesów 🥰❤️🎉🎁🙃.
... Zobacz więcejZobacz mniej

Dziś jeden z fajniejszych dni w roku - Dzień Dziecka❗🧒W tym wyjątkowym dniu cały zespół Elite Gym by Regimis życzy Wam wiecznego uśmiechu, pozytywnej energii i samych sukcesów 🥰❤️🎉🎁🙃.
1 month ago
REGIMIS

Wszystkim Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia 🤱💐. ... Zobacz więcejZobacz mniej

Wszystkim Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia 🤱💐.
1 month ago
REGIMIS

Jedną z 4️⃣ naszych lokalizacji jest obiekt przy ul. Żubardzkiej 26📍.
Głównym trenerem jest p. Roman:
🔸 Instruktor gimnastyki sportowej, były podopieczny Jacka Włuki,
🔸 Wiedzę i umiejętności zdobywał w najlepszych Gdańskich klubach sportowych.

Na zdjęciach mogą Państwo zobaczyć zajęcia zamkniętej grupy Elitarnej ⭐, którą ostatnio odwiedził Jacek Włuka (podczas takich spotkań służy pomocą instruktorom swoją wiedzą oraz doświadczeniem).
Oprócz grup Elitarnych prowadzimy również zajęcia ogólnorozwojowe, dla osób które dopiero chciałyby rozpocząć przygodę z gimnastyką 🙃.

🔹Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc, więc jeśli Państwa dziecko chce dołączyć to zapraszamy ☺️.
... Zobacz więcejZobacz mniej

Jedną z 4️⃣ naszych lokalizacji jest obiekt przy ul. Żubardzkiej 26📍. Głównym trenerem jest p. Roman:🔸 Instruktor gimnastyki sportowej, były podopieczny Jacka Włuki,🔸 Wiedzę i umiejętności zdobywał w najlepszych Gdańskich klubach sportowych. Na zdjęciach mogą Państwo zobaczyć zajęcia zamkniętej grupy Elitarnej ⭐, którą ostatnio odwiedził Jacek Włuka (podczas takich spotkań służy pomocą instruktorom swoją wiedzą oraz doświadczeniem).Oprócz grup Elitarnych prowadzimy również zajęcia ogólnorozwojowe, dla osób które dopiero chciałyby rozpocząć przygodę z gimnastyką 🙃. 🔹Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc, więc jeśli Państwa dziecko chce dołączyć to zapraszamy ☺️.
2 months ago
REGIMIS

⚠️ Ważna informacja❗

🔸 W dniach 02.05-03.05.2022 nie prowadzimy zajęć.
🔹 Dziś oraz w sobotę zajęcia odbywają się zgodnie z grafikiem.

Po przerwie wracamy w środę do treningów 🤸‍♂️.
Miłego odpoczynku ☺️.
... Zobacz więcejZobacz mniej

⚠️ Ważna informacja❗ 🔸 W dniach 02.05-03.05.2022 nie prowadzimy zajęć. 🔹 Dziś oraz w sobotę zajęcia odbywają się zgodnie z grafikiem. Po przerwie wracamy w środę do treningów 🤸‍♂️.Miłego odpoczynku ☺️.
2 months ago
REGIMIS

Dziś chcemy Państwu przedstawić naszego kolejnego instruktora - Piotra Czecha, którego większość z Państwa zna 🙃.

🔹 Piotr jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Łodzi w gimnastyce sportowej,
🔹 Pasjonat gimnastyki i akrobatyki,
🔹 Były podopieczny Jacka Włuki,
🔹 Piotra mogą Państwo spotkać na wszystkich naszych lokalizacjach,
🔹 Prowadzi zajęcia ogólnorozwojowe, grupy naborowe, zamknięte grupy Elitarne oraz treningi indywidualne 🤸‍♂️.

Jeśli Państwa dziecko chciałoby poznać Piotra, to zapraszamy na zajęcia ❗☺️
... Zobacz więcejZobacz mniej

Dziś chcemy Państwu przedstawić naszego kolejnego instruktora - Piotra Czecha, którego większość z Państwa zna 🙃. 🔹 Piotr jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Łodzi w gimnastyce sportowej,🔹 Pasjonat gimnastyki i akrobatyki,🔹 Były podopieczny Jacka Włuki,🔹 Piotra mogą Państwo spotkać na wszystkich naszych lokalizacjach, 🔹 Prowadzi zajęcia ogólnorozwojowe, grupy naborowe, zamknięte grupy Elitarne oraz treningi indywidualne 🤸‍♂️. Jeśli Państwa dziecko chciałoby poznać Piotra, to zapraszamy na zajęcia ❗☺️

Skomentuj na Facebooku

Świetny instruktor.

Jacek Włuka Piotr Czech jaki zbieg okolicznosci 😅 Barbara Czech

View more comments

Zobacz więcej