Aktualności

Nowy sezon 2021/22 będzie pod wieloma względami wyjątkowy i zupełnie inny od poprzednich. Przede wszystkim w tym roku obchodzimy 10-lecie naszej firmy Regimis, która zajmuje się szeroko pojętą gimnastyką dla dzieci. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że tak długo jesteśmy z Wami i tworzymy centrum zajęć sportowych w Łodzi. Gimnastyka sportowa, artystyczna i akrobatyka to nasza pasja, z którą dzieliliśmy się przez ten cały czas z Państwem. Kilkoro z uczestników naszych zajęć dołączyło do naszej kadry – z czego jesteśmy bardzo dumni.

Otwierając pierwszy obiekt sportowy, nie oczekiwaliśmy, że po 10 latach będziemy mieli jeszcze dwie inne sale w Łodzi, a gimnastyka sportowa, akrobatyka będzie cieszyła się tak dużym zainteresowaniem wśród łodzian, choć nie tylko. Na tym nie kończymy, chcemy być jeszcze bliżej Was, dlatego otwieramy kolejny obiekt na Bałutach – przy ul. Żubardzkiej 26. Zajęcia będziemy prowadzić od poniedziałku do soboty, zapraszamy dzieci od 3 lat, młodzież i dorosłych. Prowadzimy naukę od podstaw – na zajęciach ogólnorozwojowych, poprzez grupy naborowe, na Grupach Elitarnych, w których są trudniejsze i bardziej złożone elementy akrobatyczne, kończąc.

Skoro jest to jubileuszowy sezon, to nie poprzestaliśmy tylko na otwarciu nowego obiektu. Postanowiliśmy pójść kolejny krok w przód i stworzyć markę Premium – Elite Gym. Do podjęcia tej decyzji dojrzewaliśmy bardzo długo, latami zdobywaliśmy doświadczenie, inwestowaliśmy w najwyższej jakości sprzęt i tak oto w 10-lecie firmy postanowiliśmy przekształcić dwa obiekty Regimis (przy ul. Morgowej 12 i Karpackiej 61) w Elite Gym. Stawiamy na najwyższe standardy pod względem prowadzenia treningów, jak i na profesjonalny sprzęt. Wiemy, że te aspekty mają największy wpływ na osiąganie jak najlepszych efektów u naszych podopiecznych. Gimnastyka jest podstawą w większości uprawianych sportów – ta myśl zawsze nam przyświeca.

W Elite Gym zmieniamy formę prowadzenia zajęć, tutaj treningi będą opierały się na skokach na trampolinach. Dzięki tej metodzie uczestnicy opanowują trudne elementy akrobatyczne w szybszy i łatwiejszy sposób, a nauka staje się dużo przyjemniejsza.

Zajęciom w Studio Regimis/Elite Gym towarzyszy pełna asekuracja oraz profesjonalna opieka trenera. Wiemy, że oddają nam Państwo tych, którzy są dla Was najważniejsi – Wasze dzieci, dlatego w każdego rodzaju zajęciach ich bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu!

Regimis i Elite Gym w Łodzi zapraszają na nowy sezon!

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
1 week ago
REGIMIS

Ferie zimowe już coraz bliżej 🤸‍♀️❄️, jeśli jeszcze Wasze dzieci nie mają pomysłu na ich spędzenie, to zapraszamy do nas❗😊.
✳️ Organizujemy dwa turnusy:
1️⃣ Od 14.02-18.02 przy ul. Karpackiej 61 "Tęcza" (Łódź Górna).
2️⃣ Od 21.02-25.02 przy ul. Stawowej 28 (Łódź Radogoszcz).
✳️ Dla naszych uczestników przygotowaliśmy super atrakcje:
⭐Wyjście na trampoliny 💥
⭐Wyjście na kręgle 🎳
⭐Kreatywne warsztaty 🤓
⭐Treningi gimnastyczne 🤸‍♀️.

Zapraszamy do zapisów wszystkie chętne dzieci od 6 roku życia 🧒
📞576697881

⚠️ Liczba miejsc ograniczona.
... Zobacz więcejZobacz mniej

Ferie zimowe już coraz bliżej 🤸‍♀️❄️, jeśli jeszcze Wasze dzieci nie mają pomysłu na ich spędzenie, to zapraszamy do nas❗😊.✳️ Organizujemy dwa turnusy:1️⃣ Od 14.02-18.02 przy ul. Karpackiej 61 Tęcza (Łódź Górna). 2️⃣ Od 21.02-25.02 przy ul. Stawowej 28 (Łódź Radogoszcz).✳️ Dla naszych uczestników przygotowaliśmy super atrakcje:⭐Wyjście na trampoliny 💥⭐Wyjście na kręgle 🎳⭐Kreatywne warsztaty 🤓⭐Treningi gimnastyczne 🤸‍♀️. Zapraszamy do zapisów wszystkie chętne dzieci od 6 roku życia 🧒📞576697881 ⚠️ Liczba miejsc ograniczona.
2 weeks ago
REGIMIS

Ogłaszamy nabory do grup Elitarnych przy ul. Karpackiej dla dzieci od 6 roku życia❗⭐

📍 Zapraszamy wszystkich chętnych do starej "Tęczy", która ostatnio przeszła ogromną metamorfozę, został wymieniony sprzęt sportowy - w tym została odnowiona strefa sportowych trampolin z dołem z gąbkami 💥.

Jeśli masz już spore umiejętności potrafisz wykonywać przerzut bokiem, salto na trampolinie, ale marzysz o tym, żeby rozwijać swoje umiejętności i skakać podwójne salto, robić salto machowe i wiele innych elementów akrobatycznych - to przyjdź na bezpłatne nabory w piątek (14.01.2022) o godzinie 17:00 🤸‍♂️🤸‍♀️🙃.

Kilka słów o zamkniętych grupach Elitarnych:
✴️ Ilość miejsc w grupach mocno ograniczona max. 8 członków.
✴️ Dzieci do grup przydzielane są według dwóch kategorii, wiekowej oraz przede wszystkim pod względem poziomu zaawansowowania.
✴️ Specjalistyczny kurs trwający około 3 miesięcy - 24 treningi dwa razy w tygodniu.
✴️ Przyjacielska atmosfera ☺️🥰

⚠️ Na nabory nie musisz się zapisywać ❗Wystarczy przyjść i wziąć w nich udział 🙂.

Czekamy na Ciebie, do zobaczenia na sali 👋.
... Zobacz więcejZobacz mniej

Skomentuj na Facebooku

A w jakie dni i w jakich godzinach będą treningi grup elitarnych?

Mistrzostwo świata

View more comments

3 weeks ago
REGIMIS

Drodzy❗
06.01.2022 nie prowadzimy żadnych zajęć, wszystkie obiekty będą zamknięte ❌
⚠️ 07.01.2022 nie będzie zajęć na ul. Stawowej 28 ❌
🔸 07.01.2022 zapraszamy do naszych pozostałych obiektów (Karpacka 61 i Żubardzka 26), tutaj zajęcia będą odbywały się zgodnie z grafikiem🤸🤸‍♀️🤸‍♂️.

Miłego odpoczynku i do zobaczenia na salach 🙋👋
... Zobacz więcejZobacz mniej

Drodzy❗06.01.2022 nie prowadzimy żadnych zajęć, wszystkie obiekty będą zamknięte ❌⚠️ 07.01.2022 nie będzie zajęć na ul. Stawowej 28 ❌🔸 07.01.2022 zapraszamy do naszych pozostałych obiektów (Karpacka 61 i Żubardzka 26), tutaj zajęcia będą odbywały się zgodnie z grafikiem🤸🤸‍♀️🤸‍♂️. Miłego odpoczynku i do zobaczenia na salach 🙋👋
1 month ago
REGIMIS

Wielkimi krokami zbliża się do nas nowy 2022 rok❗
Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa dwie super oferty 💥

1️⃣ Z nich to MEGA promocja na treningi indywidualne -50%. Każdy nowy klient/powracający po przerwie w styczniu za treningi indywidualne zapłaci połowę ceny❗☺️
✴️ Stali klienci Elite Gym otrzymają od nas obniżkę cen (będą obowiązywały ceny takie jak w Regimis) 🤩.

2️⃣ W ferie zimowe organizujemy 5dniowe warsztaty gimnastyczne 🤸‍♀️.
✴️ Pierwszy tydzień ferii warsztaty będą odbywały się na ul. Karpackiej 61 (Łódź Górna).
✴️ Drugi tydzień ferii warsztaty będą odbywały się na ul. Stawowej 28 (Łódź Radogoszcz).
⭐ W programie znajduje się dużo treningów gimnastycznych, zabawy, wyjść (np. Kręgle🎳, badminton 🏸) i konkursów.
⭐ Koszt to 600 zł (w cenę wliczone jest wyżywienie oraz wszystkie atrakcje).

➡️ Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert. Zapisy SMSowe 📞 576 697 881
... Zobacz więcejZobacz mniej

Wielkimi krokami zbliża się do nas nowy 2022 rok❗Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa dwie super oferty 💥 1️⃣ Z nich to MEGA promocja na treningi indywidualne -50%. Każdy nowy klient/powracający po przerwie w styczniu za treningi indywidualne zapłaci połowę ceny❗☺️ ✴️ Stali klienci Elite Gym otrzymają od nas obniżkę cen (będą obowiązywały ceny takie jak w Regimis) 🤩. 2️⃣ W ferie zimowe organizujemy 5dniowe warsztaty gimnastyczne 🤸‍♀️. ✴️ Pierwszy tydzień ferii warsztaty będą odbywały się na ul. Karpackiej 61 (Łódź Górna).✴️ Drugi tydzień ferii warsztaty będą odbywały się na ul. Stawowej 28 (Łódź Radogoszcz).⭐ W programie znajduje się dużo treningów gimnastycznych, zabawy, wyjść (np. Kręgle🎳, badminton 🏸) i konkursów. ⭐ Koszt to 600 zł (w cenę wliczone jest wyżywienie oraz wszystkie atrakcje). ➡️ Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert. Zapisy SMSowe 📞 576 697 881
1 month ago
REGIMIS

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru
przyniesie Wam spokój i radość.
Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia
żyje własnym pięknem,
a Nowy Rok obdaruje Was
pomyślnością i szczęściem.
Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia życzy zespół Elite Gym i Regimis 🙂🎄🤶🎅
... Zobacz więcejZobacz mniej

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoruprzyniesie Wam spokój i radość.Niech każda chwila świąt Bożego Narodzeniażyje własnym pięknem,a Nowy Rok obdaruje Waspomyślnością i szczęściem.Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia życzy zespół Elite Gym i Regimis 🙂🎄🤶🎅
1 month ago
REGIMIS

Jak pracujemy w grudniu❓🤔
📍 24.12.2021 wszystkie nasze obiekty będą zamknięte ❌.
📍 Od 27.12.2021 do 30.12.2021 zajęcia będą odbywały się zgodnie z grafikiem ☑️.
📍 31.12.2021 wszystkie nasze obiekty będą zamknięte ❌.

🔸 Jeśli mają Państwo jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu 🙃:
📞 576 697 881 / 533 390 884
📨 biuro@regimis.pl
... Zobacz więcejZobacz mniej

Jak pracujemy w grudniu❓🤔📍 24.12.2021 wszystkie nasze obiekty będą zamknięte ❌.📍 Od 27.12.2021 do 30.12.2021 zajęcia będą odbywały się zgodnie z grafikiem ☑️.📍 31.12.2021 wszystkie nasze obiekty będą zamknięte ❌. 🔸 Jeśli mają Państwo jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu 🙃:📞 576 697 881 / 533 390 884📨 biuro@regimis.pl
2 months ago
REGIMIS

Rozpoczynamy ostatni etap doposażania sali na ul. Stawowej 28 ❗🙃
Prace rozpoczynają się dzisiaj (13.12.2021) i potrwają 3 dni. W tym czasie nie będziemy prowadzić zajęć.

🔸 Jeszcze chwila i będziemy ćwiczyć na najfajniejszej strefie trampolin z dołem wypełnionym gąbkami ❗🧽 😃

⭐ Już nie możemy się doczekać wspólnych treningów 🤸😍.
Do zobaczenia 👋🙋
... Zobacz więcejZobacz mniej

Rozpoczynamy ostatni etap doposażania sali na ul. Stawowej 28 ❗🙃Prace rozpoczynają się dzisiaj (13.12.2021) i potrwają 3 dni. W tym czasie nie będziemy prowadzić zajęć. 🔸 Jeszcze chwila i będziemy ćwiczyć na najfajniejszej strefie trampolin z dołem wypełnionym gąbkami ❗🧽 😃 ⭐ Już nie możemy się doczekać wspólnych treningów 🤸😍.Do zobaczenia 👋🙋
2 months ago
REGIMIS

Kolejny obiekt Elite Gym pojawił się na mapie Łodzi 📍 🙃.
Czy wiecie, że to już nasz 4 punkt? 🤔
Jesteśmy dla Was dostępni w 4️⃣ dzielnicach:
📍 Karpacka 61 (Górna) ELITE GYM⭐️
📍 Stawowa 28 (Radogoszcz) ELITE GYM⭐️
📍 Żubardzka 26 (Bałuty) REGIMIS💙
📍 Małachowskiego 5/7 (Widzew). REGIMIS💙

Staramy się być coraz bliżej Was, żeby móc rozwijać w dzieciach pasje do gimnastyki sportowej 🤸🙃.

🔸 Jeśli Państwa dziecko chciałoby rozpocząć przygodę z akrobatyką, gimnastyką sportową, skokami na trampolinie to zapraszamy na zajęcia ❗😃

Zachęcamy do obejrzenia filmiku z naszych zajęć, to tylko mała część tego co robimy podczas treningów 🤸💪💥.

Zapraszamy do zapisów:
📞576 697 881
📨 biuro@regimis.pl
... Zobacz więcejZobacz mniej

2 months ago
REGIMIS

Mamy to❗🎉
W końcu zakończył się remont na ul. Stawowej 28❗😃
⭐ Przed nami teraz pracowity okres związany z doposażeniem sali, który będzie podzielony na dwa etapy - ale damy radę 💪. Jeszcze chwila i będziemy ćwiczyć na całkowicie wyposażonej sali z jedyną taką strefą trampolin w Łodzi 💥.

🔸 Pierwsze zajęcia odbędą się 29.11.2021 🤸.
🔸Zapraszamy do zapisów Smsowych na zajęcia poniedziałkowe, środowe i piątkowe pod 📞 576697881.
🔸 We wtorki i czwartki nie prowadzimy zapisów 🙃
⚠️ Na początku nie będzie zajęć w soboty 🙁.

Już nie możemy się Was doczekać! Do zobaczenia na sali 29.11.2021 🤩
... Zobacz więcejZobacz mniej

Mamy to❗🎉W końcu zakończył się remont na ul. Stawowej 28❗😃⭐ Przed nami teraz pracowity okres związany z doposażeniem sali, który będzie podzielony na dwa etapy - ale damy radę 💪. Jeszcze chwila i będziemy ćwiczyć na całkowicie wyposażonej sali z jedyną taką strefą trampolin w Łodzi 💥. 🔸 Pierwsze zajęcia odbędą się 29.11.2021 🤸. 🔸Zapraszamy do zapisów Smsowych na zajęcia poniedziałkowe, środowe i piątkowe pod 📞 576697881.🔸 We wtorki i czwartki nie prowadzimy zapisów 🙃⚠️ Na początku nie będzie zajęć w soboty 🙁. Już nie możemy się Was doczekać! Do zobaczenia na sali 29.11.2021 🤩

Skomentuj na Facebooku

Gratulacje i życzę sukcesów. Amatorów na pewno nie zabraknie😊

Wspaniała wiadomość 😀

Brawo, super!Bardzo czekaliśmy:)

Chcialam popytać o grupy ale nie można się dodzwonić 🙁

Czy sala już będzie całkowicie doposażona jak na Morgowej?mam na myśli trampoliny ,gąbki itd ?

View more comments

3 months ago
REGIMIS

Jak pracujemy w tym tygodniu❓🤔

📌 11.11.2021 nasze obiekty będą zamknięte ❌
📌 12.11.2021 zajęcia będą odbywały się zgodnie z grafikiem ☑️
📌 13.11.2021 zajęcia będą odbywały się zgodnie z grafikiem ☑️🙃
... Zobacz więcejZobacz mniej

Jak pracujemy w tym tygodniu❓🤔 📌 11.11.2021 nasze obiekty będą zamknięte ❌📌 12.11.2021 zajęcia będą odbywały się zgodnie z grafikiem ☑️📌 13.11.2021 zajęcia będą odbywały się zgodnie z grafikiem ☑️🙃
Zobacz więcej